Beş S Emek Mühendislik

Elektrik, Elektronik, Makine, Otomasyon, Sistemleri Dizaynı, montajı, İşletme ve Bakım Hizmetleri
2002 yılında kurulan Endüstriyel Elektrik Makine İnşaat Taahhüt sektöründe hizmet veren BEŞ S EMEK MÜHENDİSLİK tecrübeli ekibi ile geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.

Eliar Elektronik Sanayi

Cihaz, Sistem, Yazılım, Otomasyon Tasarım ve Projelendirme
Eliar Elektronik San A.Ş. 1984 yılında İstanbul’da kuruldu.Bugün, Eliar tarafından tasarlanmış ve projelendirilmiş olan cihaz ve sistemler, Türkiye’nin yanı sıra, Uzak Doğu, Avrupa, Orta ve Güney Amerika, Asya, Ortadoğu, ve Afrika ülkelerinde kullanılmaktadır.

GFT Gmbh

Cam Fabrikası Kurulumu, Float Cam Teknolojileri, Atık Isıdan Elektrik Üretimi, Kojenerasyon Sistemleri ve Yeni Nesil Enerji Geri Kazanımı
EcoSys Enerji, Alman GFT Gmbh firması ile Anahtar Teslimi Cam Fabrikası Kurulumu, Float Cam Teknolojileri, Atık Isıdan Elektrik Üretimi, Kojenerasyon Sistemleri ve Yeni Nesil Enerji Geri Kazanım çözümleri konularını içeren, stratejik işbirliği anlaşması imzamıştır.

Thermicon Gmbh

sürüdürülebilir, Verimli Enerji ve Enerji Verimliliği Çözümleri
Isıtma, soğutma, havalandırma, elektrik ve su arıtma alanlarında, patentli yüksek verimli teknoloji çözümlerimiz sayesinde enerji kayıplarını tekrar faydalı enerji olarak kazandırıyor, aynı zamanda doğanın ve çevrenin uzun vadede korumasını garanti ediyoruz.

Enerji giderlerinizi azaltmak mı istiyorsunuz ?